Přihlášení do aplikace Bakaláři, podívat se na rozvrh hodin, plán akcí, nebo suplování.

Důležité informace týkající se naší školy
Zde se dozvíte, co se u nás děje, či co je u nás nového

Kontakty na zaměstnance
Dokumenty ke stažení, resp. odkazy na zajímavé weby

Zde najdete důležité informace týkající se školní družiny
Informace týkající se školní jídelny

Co se děje na našem odloučeném pracovišti...

Podívejte se na toto video, ve kterém vám krátce představíme aplikaci Zápisy Online a naučíme vás s ní pracovat z pohledu jak školy, tak zákonného zástupce.

OŠETŘOVNÉ

27/03/2020 - Žádost podávají pouze zaměstnanci, nikoliv OSVČ. Ti mohou získat finanční příspěvek pro OSVČ ve výši 424 Kč za každý den v karanténě/ošetřování člena rodiny. Jde o obdobu ošetřovného u zaměstnanců. Vyplácet ho na základě čestného prohlášení podaného prostřednictvím obecního živnostenského úřadu bude MPO.

(Více zde... )

POZDRAV Z DOMOVA

30/03/2020 - Posílám krátký pozdrav z domova. Nucené volno trávím jako spousta mých spolužáků nad učením. S nedočkavostí otevírám každé ráno webové stránky s názvem Koronová výuka a čekám na další úkoly. Věnuji se ale samozřejmě také tělocviku, a proto chodím pravidelně na dlouhé procházky směr pokoj - lednice.

ŠKOLNÍ DRUŽINA

24/03/2020 - Milí rodiče, vzhledem k tomu,že budou děti doma trávit ještě nějaký čas, budeme každý den vkládat na stránky ŠD různé náměty - viz odkaz, který má 4 podstránky

Děkujeme a moc se na Vaše děti těšíme

Silvie Valová a vychovatelky

CO MI V POSLEDNÍ DOBĚ UDĚLALO RADOST

24/03/2020 - Mám staršího bratra, který je voják. Studuje vysokou školu v Brně. A poslední dobou už se s ním moc často nevídám.

(více zde...)

27/03/2020 - OŠETŘOVNÉ - Žádost podávají pouze zaměstnanci, nikoliv OSVČ. Ti mohou získat finanční příspěvek pro OSVČ ve výši 424 Kč za každý den v karanténě/ošetřování člena rodiny. Jde o obdobu ošetřovného u zaměstnanců. Vyplácet ho na základě čestného prohlášení podaného prostřednictvím obecního živnostenského úřadu bude MPO. (Více zde... )

30/03/2020 - POZDRAV Z DOMOVA - Posílám krátký pozdrav z domova. Nucené volno trávím jako spousta mých spolužáků nad učením. S nedočkavostí otevírám každé ráno webové stránky s názvem Koronová výuka a čekám na další úkoly. Věnuji se ale samozřejmě také tělocviku, a proto chodím pravidelně na dlouhé procházky směr pokoj - lednice. (více zde...)

24/03/2020 - CO MI V POSLEDNÍ DOBĚ UDĚLALO RADOST - Mám staršího bratra, který je voják. Studuje vysokou školu v Brně. A poslední dobou už se s ním moc často nevídám.

(více zde...)

24/03/2020 - ŠKOLNÍ DRUŽINA - Milí rodiče, vzhledem k tomu,že budou děti doma trávit ještě nějaký čas, budeme každý den vkládat na stránky ŠD různé náměty - viz odkaz, který má 4 podstránky

Děkujeme a moc se na Vaše děti těšíme

Silvie Valová a vychovatelky