-!ňáčků

Milí rodiče,

slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 pro žáky 1. ročníku se uskuteční ve středu 1. 9. 2021 v 8:00 hodin v restauraci Horakůvka. Vzhledem k menším prostorám restaurace prosíme, aby prvňáčka doprovodily maximálně dvě dospělé osoby.

Vzhledem k vládním opatřením je nutné, aby přítomní dodrželi zakrytí dýchacích cest respirátorem. 😥

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás a vaše děti

Školní družina začíná 2. 9. 2021

• základní informace na stránkách školní družiny nebo → zde

• informace najdete na stránkách jídelny nebo → zde

Čím dítě vybavit do 1. třídy:

• aktovka

• pouzdro, pastelky, ořezávátko

• přezůvky - ne černá podrážka

• složka na písmena

• podložka na lavici - ne ta největší

• zámek na šatní skříňku + tři klíče (rodiče, učitel, žák)

• do tělesné výchovy - tričko, kraťasy, tenisky na venkovní hřiště, obuv

s neklouzavou a jinou než černou podrážkou

• do výtvarné výchovy - ubrus na lavici, kelímek na vodu, tempery, zástěra nebo starší košile (tričko)

• věci dětem podepište

Základní školní potřeby, které děti dostanou ve škole:

1. z účelové státní dotace - 200 Kč: vodové barvy, štětec, tužku, voskovky, plastelínu, tabulku mazací + fix, sešity 2 ks, nůžky, lepidlo, pryž

2. učebnice hradí škola

3. ostatní školní potřeby jako: výkresy, sešity, barevné papíry, notýsek, pracovní sešity, pytlík na lavici - hradí rodiče v částce 600 Kč třídní učitelce

S nákupem dalších školních pomůcek není třeba spěchat, podrobnější informace dostanete na prvních třídních schůzkách ve čtvrtek dne 2. 9. 2021 v 7:45 hodin.

Na vaše děti se těší Mgr. E. Draisaitlová, Mgr. V. Kravčíková a Mgr. J. Stejskalová