Přihlášení/odhlášení stravy lze provést zde:

V krajním případě i na tel: +420 596 887 491 nebo E-mail: radnicni-senov@volny.cz

Přihlášení ZŠ Těšínská (Podlesí)

Kliknutím na tlačítko otevřete odkaz v novém okně

Přihlášení ZŠ Radniční náměstí

Kliknutím na tlačítko otevřete odkaz v novém okně

Modul e-strava je internetovou nástavbou programu SIS 7.0. Strávníkům umožňuje, v pohodlí domova prostřednictvím internetu, přihlašovat nebo odhlašovat obědy, měnit druh vybraného jídla, tisknout si jídelníček, hodnotit jídla, nechat si zasílat informace o změnách v objednávkách na e-mail, případně mít přehled o finanční situaci na daný měsíc.

Podrobný manuál

Přihlášení do systému ZŠ Radniční náměstí

Přihlášení do systému ZŠ Podlesí

Kontakt:

Vedoucí školní jídelny: Marie Kučerová

• telefon: +420 596 887 491
  • e-mail: radnicni-senov@volny.cz

Informace pro strávníky:

Seznam alergenů je uveden na stránkách e-stravy pod jídelníčkem nebo po přihlášení strávníka vpravo pod jménem strávníka. Podrobný jídelníček s uvedenými alergeny je na vyžádání u vedoucí ŠJ (na Podlesí u hlavní kuchařky). Tato informace je uvedena rovněž na každém týdenním jídelníčku ve školní jídelně nebo družině.

Ceny stravného a kategorie strávníků:

Školní jídelna – správná volba

Rozhodujete se, jak zajistit stravování Vašeho dítěte, které navštěvuje šenovskou školu? Pak zvolte s klidným svědomím školní jídelnu. Několik důvodů, proč se stravovat ve školní jídelně:

• skladba jídelníčku - poskytujeme zdravé a optimálně vyvážené stravování s ohledem na denní doporučené dávky potravin dle výživových norem
  • používané potraviny - ve školním stravování používáme čerstvé a kvalitní suroviny od ověřených dodavatelů
  • ke svačince je jako doplněk čerstvá zelenina
  • zdravé přílohy - podáváme zeleninové a ovocné saláty,tvarohové krémy, cereální tyčinky…
  • pitný režim - v rámci stravování je zajištěn pitný režim dítěte, denně je k dispozici také mléčný a neslazený nápoj
  • zařízení kuchyní a jídelen - v rámci projektu EHP byly kuchyně a jídelny vybaveny novým moderním zařízením, což umožňuje vaření dle nejmodernějších trendů s velkou úsporou tuků a při zachování vitamínů a minerálů
  • nepravidelné stravování - umožňujeme stravování dětem dle potřeby i nepravidelně, pouze v určené dny (dle požadavku rodičů)
  • výhodná cena - děti hradí pouze náklady na potraviny, ostatní výdaje (energie,mzdy zaměstnanců) jsou hrazeny ze státního rozpočtu

Šetříme Váš čas a peníze!

Dokumenty ke stažení:

Přihláška ke stravování